Gizlilik Politikası

Drogsan, internet sitesini ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. İnternet sitemizin birçok alanını kimliğinizi belirtmeden veya kişisel bilgilerinizi vermeden ziyaret edebilirsiniz. Drogsan internet sitesi, soru sormak, yorumda bulunmak veya çeşitli bilgiler sunmak amacı ile şirketimizle iletişim kurmanızı sağlar.

Şirketimizle paylaştığınız iletişim formunda, soru sorarken, yorumda bulunurken veya çeşitli bilgiler amacıyla iletişim formunu doldurduğunuzda, kişisel bilgiler, adınız- soyadınız, adresiniz, telefon numaranız, e-posta adresiniz kimliğinizin tanımlanmasını sağlayacak bilgilerdir. Kişisel bilgilerinizin toplanmasını istemiyor iseniz lütfen bu tür bilgileri sunmayınız. Ancak, kişisel bilgiler de dahil olmak üzere, talep edilen bilgileri sunmadan, bu tür bilgilerin sunulmasını gerektiren özellikleri kullanmanızın mümkün olmayabileceğini hatırlatmak isteriz

Formlarla isteyerek tarafımıza iletilenler dışında hiçbir kişisel bilgiyi toplamamaktayız. E-posta adresi gibi formlar aracılığı ile sizin onayınız ile alınan bilgiler, onay verdiğiniz takdirde ancak bu bilgileri sizlerle bağlantı kurmak için kullanabiliriz.

Ziyaret saati, bilgisayar IP adresi, bağlı bulunulan domain gibi bilgiler site istatistiklerini oluşturan programlarca kaydedilir. Bu bilgiler kişisel değildir ve yalnız site trafiğinin analiz edilmesi ve sitenin geliştirilmesi için kullanılır.

Drogsan, bu sitede saklanan bilgileri üçüncü şahıslar ile paylaşmamayı taahhüt eder.